Online kasiino slotikad ja maapealse kasiino mänguautomaadid: erinevused ja võrdlus

Maapealse kasiino mänguautomaadid on arenenud kolme rullikuga mehaanilistest mängudest video- ja online kasiino slotimängudeks, mida saab mängida ühes paljudest online kasiinodes, nagu Laimz Casino ja teha seda kõike kodust lahkumata. Maapealsed kasiinod jäävad aga endiselt suureks äriks, meelitades iga päev miljoneid mängijaid. Milline on aga parem kasiinos mängimise kogemus, kas veebikeskkonnas või päris kasiinos mängimine? Teeme lühikese võrdluse.

Mugavus

Riikides, kus online mängud on legaalsed, saad mängida kõikjal, kui võtad kaasa oma nutitelefoni, tahvelarvuti või sülearvuti. Maapealsesse kasiinosse minemine tähendab reisimist. Isegi kui elad kasiinot omavas linnas ja teekond on vaid mõne kilomeetri kaugusel, pead ikkagi autosse, taksosse või bussi istuma ja kohale sõitma. Kas sa soovid seda teha vihmase ilmaga või talvel, kui teed on libedad? Mugavuse seisukohast on online kasiinod selged võitjad.

Oma lemmikute mängimine

Maapealsed kasiinod pakuvad erinevaid mänguautomaate, kuid kui sa pole kasiino võimalustega läbi ja lõhki tuttav, pead oma lemmikuid tihti kasiinost otsima. Mõnikord, eriti kui mänguautomaate on vähe, võid avastada, et kõik kohad on võetud ja pead leidma midagi muud, mida mängida.

Online kasiinodes on sul alati juurdepääs kõikidele mängudele, mida see veebikasiino mängijatele pakub. Pole tähtis, kas mõni teine mängija on oma arvutis või mobiilseadmes sinu valitud mängus. See on endiselt alati mängimiseks saadaval ka sulle.

Tehnoloogia ja eriefektid

Maapealsetel kasiinodel on siiski ka eeliseid. Üks on see, et mõnda maapealsetes kasiinodes saadaolevat tehnoloogiat ei pakuta veebis.

Heaks näiteks on rahvusvaheline mänguautomaatide hitt Sphinx 3D. Selle kolmemõõtmeline kujutis on hämmastav. Pärast suurt võitu lendavad automaadist välja kuldmündid. Mängijad on efektist vaimustuses ja sageli nähakse, et nad sirutavad käsi, püüdes haarata münte, mis eksisteerivad ainult piltidena.

Või siis näiteks Top Gun mänguautomaat, mis on inspireerinud paljusid uuendusi erinevatelt mängutootjatelt. Sa istud seda kasiinos mängides spetsiaalsel toolil, mille taga on kõlarid ja liikumisefektid. Kui jõuad boonusvooru juhid seal reaktiivhävitajat ja sul on tunne, nagu oleksid lennuki kokpitis.

Need on kogemused, mis pole veebis mängijate jaoks praegu veel saadaval.

Millele kulub mängutootjate eelarve?

Paljud online ja maapealsed slotikad on loodud samade mängutootjate poolt. On ka mõned mängud, kus maapealsete kasiinode mängud on kohandatud veebis mängimiseks, kuigi online kasiinodel on olemas ka lõputult ainult spetsiaalselt nende jaoks loodud mänge.

Suurem osa mänguautomaatide tootjate arenduse eelarvest kulub aga mängude tootmisele, mis debüteerivad esmalt maapealsetes kasiinodes.

See võib Euroopa mängijate jaoks tunduda veider, kuid arvestades, et maailma suurim slotikaturg on Ameerika Ühendriigid ja valdav enamus mängimises toimub USA-s maapealsetes kasiinodes, siis on see tegelikult loogiline.

Kokkuvõte

Mida see kõik mängijate jaoks tähendab? See sõltub sellest, mida sa mängudelt ootad. Online kasiinos mängijad saavad paljuski suurepärase kogemuse, mis on mugav ja nad ei pea kunagi teiste mängijatega mänguautomaadi pärast võistlema.

Mõned tehnoloogiad ja uued kuumad mängud on aga saadaval ainult maapealsetes kasiinodes. Kui soovid näha 3D-kujutist ja eriefekte või proovida mõnda populaarset litsentseeritud mängu, siis leiad need maapealsetest kasiinodest.

Kumb on parem, kas online- või maapealsete slotikatega mängimine? Sama hästi võiks küsida, et mis on parem, kas must kohv või koorega kohv? Mõlemad on suurepärased, mõlemal on oma fännid ja see kumb on sinu jaoks parem, sõltub sellest, mida sa isiklikult kasiinos mängimise puhul hindad.